Відгуки Sony Xperia T3

Відгуки Sony Xperia T3

Компанія Sony випустила продовження своїх високотехнологічних розробок у вигляді нового смартфона Sony Xperia T3. Він має екран у 5,3 дюйма з дозволом 720х1280. Дисплей був виконаний за IPS технології. Розробники забезпечили цей пристрій потужною батареєю. Тонкість смартфона змусить багатьох звернути на нього увагу, оскільки він виглядає досить стильно. 7 міліметрів товщини апарату не завадило йому бути ергономічним і зручно лягати в руку. Управління смартфоном не складає особливих проблем. Кнопки з боків можна натискати чисто інтуїтивно і не боятися, що нажмется не та, що треба. Робота смартфона відбувається на чотирьох ядерному процесорі Qualcomm Snapdragon 400 з частотою 1,4 ГГц. Користувач отримує пристрій, який базується на Android 4.4.2. Даний апарат ще хороший тим, що відмінно підійде для тих людей, які тільки починають освоювати смартфони. Вони можуть налаштувати для себе меню у спрощеному вигляді, щоб було легко розібратися. У Sony Xperia T3 встановлена основна камера на 8 мегапікселів і фронтальна на 1 мегапіксель. Смартфон також має масу мультимедійних можливостей, які виявляться дуже корисними.

Відгуки Sony Xperia T3. Олексій, 27 років. Вирішив придбати дану модель Sony. Сподобався зовні дизайн. Такий тонкий смартфон. Виглядає дуже стильно і сучасно. Чудово ліг в руку і не дивлячись на те, що він не маленький, виявився зручним у використанні. У продажу зауважив, що смартфон продається в 3 кольорах. Природно, що придбав собі чорний, так як він більше підходить чоловікові. Та й виглядає самим елегантним з усіх. Особливого шарму йому надають вставки з боків. В загальному, так як користуюся не довго, то можу виділити із загальної картини зовнішній вигляд апарата. А з рештою поки новачок, але можу зазначити, що меню тут нескладна, настроїв, що необхідно під себе.

Відгуки Sony Xperia T3. Валентин, 29 років. Непогана Камера, але за рахунок того, що кількість пікселів не дуже багато, то чекати супер знімків не варто. Але для тих, хто любить робити фотографії, можу повідомити гарну новину, що можна використовувати різні можливості, які представляє виробник відносно камери і її налаштувань. З плюсів можу відзначити батарею, яка тримає досить непогано. Принаймні, мені вистачає на дзвінки, смс, використання інтернету і по дрібницях. Повідомлення набираються досить швидко, незважаючи на те, що екран сенсорний. Деякою мірою цей смартфон зміг мені замінити планшет і плеєр. Також використовую його в якості електронної книги. Придбав для смартфона спеціальний чохол, який замінюють підставку, що дуже зручно. За час використання конкретних проблем з ним поки не виникало.

Відгуки Sony Xperia T3. Ольга, 23 роки. Зовсім недавно отримала дану модель від Соні собі на день народження. Як і хотіла в білому кольорі. Мене вразила тонкість цього смартфона. Виглядає дуже круто. Дисплей великого розміру. Зображення відмінної якості. По початку здавалося, що для дівчини він надто великий, але я вже до нього пристосувалася. До цього користувалася більше звичайними телефонами або без особливих наворотів, але як мені підказали, що в цьому можна налаштувати меню під новачка. Дуже зручно, що доступно відразу до 7 робочих столів. Подобається також, що можна додавати віджети і змінювати шпалери. Так що тепер не розлучаюся з ним. Фотографую, використовую інтернет і, природно, дзвоню.

Відгуки Sony Xperia T3. Артем, 31 рік. Брав в якості запасного смартфона, так як мій Sumsung вже почав ламатися, судячи з усього. На дану модель Соні звернув увагу із-за того, що вона має дуже тонкий корпус. Давно хотів придбати подібний смартфон. По боках елегантні вставки, так що апарат виглядає дуже солідно. Швидше за все, не буду чекати поки зламається старий, і почну користуватися цим. Поки він лежить, то батареї вистачає на дуже довгий період часу. В описі заявлена, як потужна. Думаю, що скоро дізнаюся. В руку ліг відразу, як рідний. На дотик приємний. Можу окремо сказати про компанію Sony, що вона як японський виробник робить дійсно практичні речі. Тому і вирішив змінити марку смартфона кардинально. Хотілося б вірити, що не розчаруюсь.

Відгуки Sony Xperia T3

А ще шукають:

Відгуки Sony Xperia T3sony xperia t3 відгуки
Відгуки Sony Xperia T3відгуки про телефон Т3 соні эксперия
Відгуки Sony Xperia T3т3сони
Відгуки Sony Xperia T3відгуки на телефон soni t3
Відгуки Sony Xperia T3sony t3 відгуки

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Корисні поради та відповіді на питання